Posun uzávierky

Viacerí z vás nás kontaktovali, žeby potrebovali niekoľko dní navyše pre dokončenie svojich projektov. Rozhodli sme sa teda posunúť uzávierku na stredu 20. apríla. Dva týždne navyše snáď dajú dostatočný čas na to, aby sa všetko dalo dokončiť a možno pribudnú aj ďalšie nové veci.

Všetkým tým, ktorí to stihli načas ďakujeme, môžeme tak už začať s prvými projektmi a podnetmi pracovať. Do dnešného dňa sme od vás obdržali 92 podnetov a 19 projektov, ku ktorým pribudne v najbližších dňoch určite 6 ďalších. Pomáhame ich totiž autorom dostať do finálnej podoby a máme ich teda už k dispozícii.

Čo sa týka podnetov, tak pri nich je situácia pomerne zaujímavá. Mnohé z nich totiž prekročili pôvodne stanovený rámec (upozorniť na miesto, ktoré potrebuje zásah) a prinášajú už konkrétne využitie daného verejného priestoru, a tak sú minimálne na pol ceste k projektu. Niektorým však chýba do podoby projektu naozaj málo. Autorov týchto podnetov skúsime v najbližších dňoch nakontaktovať, aby sme ich po menších úpravách mohli zaradiť medzi projekty.